Комітет з питань соцполітики розглядає зміни до закону про пенсійне забезпечення

13:00, 7 июня 2021
До порядку денного включено ряд законопроектів.
Комітет з питань соцполітики розглядає зміни до закону про пенсійне забезпечення
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить засідання у форматі відеоконференції, інформує пресслужба парламенту.

Порядок денний

Попередній розгляд законопроектів щодо доцільності включення до порядку денного сесії:

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання створення нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва (р. № 3812, доопрацьований, н.д. О. Устенко).
 2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про соціальні послуги» щодо поліпшення надання соціальних послуг (р. № 3028а, н.д. Ю. Тимошенко  та інші народні депутати України).
 3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про соціальні послуги» щодо розширення сфери надання соціальних послуг (р. № 3028а-1, н.д. Н.Королевська  та інші народні депутати України).
 4. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком та відновлення розміру коефіцієнту страхового стажу 1,35 (р. № 3052, доопрацьований, н.д. Н. Королевська та інші народні депутати України).
 5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дострокового виходу на пенсію (р. № 3053, доопрацьований, н.д. Н. Королевська та інші народні депутати України).
 6. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей війни та відновлення (збільшення) для них існуючих раніше пільг (р. № 3737, доопрацьований, н.д. Н. Королевська та інші народні депутати України).
 7. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо підвищення розмірів трудових пенсій внаслідок збільшення величини оцінки одного року страхового стажу, зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком (р. № 3738, доопрацьований,  н.д. Н. Королевська та інші).
 8. Проект Закону про внесення зміни до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо посилення пенсійного забезпечення медичних та інших працівників закладів охорони здоров'я) (р. № 4001, н.д. М. Макаренко та інші народні депутати України).
 9. Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком на рівні мінімальної заробітної плати (р. № 4041, н.д. А. Поляков  та ін.).
 10. Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо розміру мінімальної пенсії за віком (р. № 4041-1, н.д. Н. Королевська та ін.).
 11. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо підвищення розміру пенсій особам, які працювали в колгоспах, сільськогосподарських кооперативах, фермерських господарствах та сільськогосподарських підприємствах (організаціях) (р. № 4282, н.д. Ю. Тимошенко  та ін).
 12. Проект Закону про внесення змін до статті  3-1 Закону України «Про оплату праці» щодо підвищення рівня трудових доходів громадян, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського (р. № 4350, н.д. А. Костюх  та інші).
 13. Проект Закону про внесення змін до пункту 9-15 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо продовження списання сум недоїмки, нарахованих платникам єдиного внеску, а також штрафів та пені, нарахованих на ці суми недоїмки (р. № 4435, н.д. О. Гончаренко).
 14. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення» щодо приведення термінів закону у відповідність до термінів, які вживається у законодавстві про реабілітацію жертв репресій (р. № 4480, н.д. С. Федина, М. Цимбалюк ).
 15. Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення (р. № 5209, н.д. С. Мінько та інші).
 16. Проект Закону про внесення до пункту 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення (р. № 5209-1, н.д. Ю. Тимошенко, М. Цимбалюк).
 17. Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, а також при набутті права власності на легкові автомобілі особами з інвалідністю, сім’ями з дітьми з інвалідністю, багатодітними сім’ями, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу» (р. № 5209-1, н.д. Н. Королевська та інші народні депутати України).
 18. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» (р. № 5262, н.д. М. Заремський).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України щодо забезпечення прав осіб на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю (р. № 3752, н.д. Г. Третьякова)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування операцій з ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 3825, н.д. А. Богданець та інші)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо питань оподаткування митними платежами операцій з ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 3826, н.д. А. Богданець  та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгового оподаткування операцій із ввезення на митну територію України транспортних засобів деякими категоріями осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (р. № 3839, н.д. А. Остапенко)

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо забезпечення громадян соціальним житлом (р. № 4007, н.д. Ю. Тимошенко  та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгових умов ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 4172, н.д. Є. Брагар та інші)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо пільгових умов ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 4173, н.д. Є. Брагар та інші).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Микола Шаповал
  Микола Шаповал
  суддя Сумського окружного адміністративного суду
 • Андрій Осаулов
  Андрій Осаулов
  суддя Шевченківського районного суду міста Києва