Комітет з питань освіти розглядає зміни до закону про вищу освіту

12:00, 9 июня 2021
До порядку денного включено низку законопроектів.
Комітет з питань освіти розглядає зміни до закону про вищу освіту
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проводить засідання. Про це інформує пресслужба парламенту.

Порядок денний

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717 від 22.06.2020, н.д.М.Мезенцева, Ю.Гришина, А.Одарченко, Д.Микиша та інші).
 2. Проект Постанови про звернення до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування нею спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно Інституту ядерних досліджень Російської академії наук (реєстр. № 4653 від 27.01.2021, н.д.С.Бобровська, С.Федина, Р.Умєров, І.Крулько та інші).
 3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності (реєстр. № 1199 від 29.08.2019, н.д.М.Іонова, А.Чийгоз, А.Лопушанський, М.Величкович та інші).
 4. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про космічну діяльність» щодо визначення статусу та розподілу повноважень між центральними органами виконавчої влади у сфері космічної діяльності (реєстр. № 5017 від 04.02.2021, н.д.Д.Наталуха, Ю.Камельчук, Г.Лічман, Л.Василенко та інші).
 5. Проект Закону про заходи щодо упорядкування системи розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат, грошових платежів і стягнень та плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) (реєстр. № 5045 від 08.02.2021, КМУ).
 6. Проект Закону про заходи щодо упорядкування системи розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат, грошових платежів і стягнень та плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) (реєстр. № 5045-1 від 25.02.2021, н.д.Н.Королевська, Ю.Солод, В.Мороз, В.Гнатенко, В.Кальцев).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Валентина Юрченко
  Валентина Юрченко
  суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
 • Олександр Мельник
  Олександр Мельник
  суддя Миколаївського окружного адміністративного суду