Стало відомо про зміну Регламенту ГРД та призначення двох нових членів до складу Ради

16:53, 4 февраля 2019
Громадська рада доброчесності повідомила ВККС про зміну Регламенту ГРД та призначення двох нових членів до складу Ради.
Стало відомо про зміну Регламенту ГРД та призначення двох нових членів до складу Ради

4 лютого 2019 року до Комісії надійшов лист координатора Громадської ради доброчесності Андрія Кулібаби про те, що 21 січня 2019 року ГРД внесла зміни до статті 5 Регламенту Громадської ради доброчесності, згідно з якими у разі призначення зборами представників громадських об’єднань запасних членів Ради. Запасний член Ради відповідно до визначеної пріоритетності та з урахуванням його згоди приступає до виконання повноважень члена Ради з дня дострокового припинення повноважень відповідного члена Ради.

27 січня 2019 року ГРД достроково припинила повноваження членів Громадської ради доброчесності Володимира Борисовича Міщенка та Дениса Володимировича Савченка за їхніми письмовими заявами.

Згідно з додатком до протоколу зборів представників громадських об’єднань для формування Громадської ради доброчесності від 17 грудня 2018 року №9, запасними членами ГРД призначені (в порядку пріоритетності):

 • Луньова Олена Валентинівна;
 • Мєлких Едуард Миколайович;
 • Багрій Ігор Олександрович.

18 січня 2019 року Олена Валентинівна Луньова подала заяву, відповідно до якої вона не надала згоди приступити до виконання повноважень члена Ради.

За повідомленням ГРД, Едуард Миколайович Мєлких та Ігор Олександрович Багрій, призначені запасними членами ГРД, розпочали виконання повноважень членів Громадської ради доброчесності, згідно з абзацом другим частини першої статті 5 Регламенту Громадської ради доброчесності (у редакції від 21 січня 2019 року).

З текстом Регламенту ГРД можна ознайомитися у розділі «ГРД» за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Громадська рада міжнародних експертів розглянула ще двох кандидатів на посади суддів Антикорсуду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрей Осаулов
  Андрей Осаулов
  судья Шевченковского районного суда Киева
 • Богдан Лозинский
  Богдан Лозинский
  судья Франковского районного суда Львова
 • Валерий Картере
  Валерий Картере
  судья Высшего  хозяйственного суда Украины