Суд розгляне справу про заборону Комуністичної партії

19:34, 14 июня 2019
Остаточна перемога декомунізації: Окружний адміністративний суд поновив розгляд позову Міністерства юстиції до КПУ.
Суд розгляне справу про заборону Комуністичної партії

Міністерство юстиції України та Державна реєстраційна служба України звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Комуністичної партії України, в якому просять заборонити діяльність КПУ.  

У справі задіяні Генеральна прокуратура України, Служба  безпеки України, Всеукраїнське об`єднання "Свобода", Радикальна партія Олега Ляшка, Громадська організація "Воля-Громада-Козацтво", Українська республіканська партія.

Позивачі у адміністративному позові посилаються на факти порушення проти членів Комуністичної партії України кримінальних справ за злочини проти держави. Зокрема, за фактами публікації у ЗМІ закликів, спрямованих на зміну державної форми правління, слідчими відділами порушені кримінальні провадження.     

Справу не могли розглянути з 2014 року у зв’язку із апеляційними скаргами комуністів, самовідводами суддів та змінами підсудності. Тільки апеляційних скарг у справі було подано близько 27 штук.

Врешті-решт, Шостий апеляційний адміністративний суд повернув усі скарги скаржнику у зв`язку із зловживанням процесуальними правами на подання апеляційної скарги.

Відповідно, Окружний адміністративний суд м. Києва поновив розгляд справи  826/9751/14 та планує почати розгляд по суті з 26 червня 2019 року.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова