Рада суддів рекомендує судам приймати документи, подані через Електронний суд

13:14, 20 сентября 2019
У судів немає підстав не приймати документи, подані через підсистему «Електронний суд», — Рада суддів.
Рада суддів рекомендує судам приймати документи, подані через Електронний суд

Під час свого засідання 20 вересня у Херсоні Рада суддів України розглянула декілька важливих питань, серед яких проблема неприйняття судами документів, поданих через підсистему електронного суду.

«Деякі суди залишають подані через «Електронний суд» документи без руху і від людей вимагають подавати ті ж документи у паперовій формі», — зазначив голова Ради суддів.

Як заявив голова РСУ Богдан Моніч, прийняття документів судами через «Електронний суд» повністю відповідає чинному законодавству, і остання практика Верховного Суду свідчить, що у судів відсутні підстави не приймати такі документи, якщо вони підписані електронним цифровим підписом.

Члени Ради суддів підтримали рішення рекомендувати судам приймати до розгляду документи, подані через «Електронний суд».

«Судово-юридична газета» повідомляла, що під час засідання Ради суддів України голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк повідомив, що в листопаді кількісна потреба в суддях та працівниках апарату може бути переглянута.

Також Рада суддів України розглянула питання стосовно видатків на судову систему, які планується закласти в Державний бюджет на 2020 рік.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергей Баев
    Сергей Баев
    судья Хмельницкого горрайсуда Хмельницкой области
  • Валериан Луняченко
    Валериан Луняченко
    судья Киевского районного суда Одессы