«Слуга народу» пропонує усім депутатам щороку проходити поліграф

14:52, 30 октября 2019
Поданий законопроект передбачає щорічне проходження нардепами психофізіологічної перевірки.
«Слуга народу» пропонує усім депутатам щороку проходити поліграф

28 жовтня народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура зареєстрував на розгляд до Верховної Ради проект закону №2326 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проведення добровільного попереднього психіатричного, наркологічного огляду та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа кандидатів у народні депутати України). Вочевидь, такий законопроект було подано саме після резонансної ситуації з депутатами фінансового комітету, яких Володимир Зеленський закликав пройти перевірку на поліграфі.

Проектом пропонується ввести відповідну норму закону стосовно надання медичної довідки про стан здоров’я та висновку експерта-поліграфолога, а саме:

- проведення добровільних попередніх психіатричних, наркологічних оглядів та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа кандидата у народні депутати України.

Нардеп вважає, що кожному народному депутату слід щорічно проходити перевірку доброчесності відповідно до запропонованої в проекті психофізіологічної перевірки із застосуванням поліграфа, оскільки посада народного депутата України, за переконанням суспільства, належить до посад з високим рівнем корупційних ризиків. Ця перевірка дозволить виявляти серед народних депутатів України тих, які не виконують свої обов’язки доброчесно.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета»  писала, що ВС визначив, які дії вважаються ухиленням від слідства.

Також ми писали, що Разумков пропонує звільнити Ольгу Герасим’юк з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Юрій Сіренко
    Юрій Сіренко
    голова Черкаського апеляційного суду
загрузка...