ВАКС продовжить розглядати справу Романа Насірова

13:20, 2 декабря 2019
Вищий антикорупційний суд 3 грудня досліджуватиме докази за справою Романа Насірова.
ВАКС продовжить розглядати справу Романа Насірова

У вівторок 3 грудня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) продовжить розгляд у справі екс-керівника Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова.

Суд візьметься за дослідження доказів, зібраних Національним антикорупційним бюро (НАБУ) і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП).

Порядок дослідження доказів визначений наступним чином: спочатку досліджуються докази, зібрані у Дніпропетровській області, далі — у Харківській, а потім — у Полтавській.

Між дослідженням доказів залучатимуться свідки для допиту в суді.

На минулому засіданні суд почав слухати справу Насірова по суті. Завдяки змінам до кримінального процесуального кодексу прокурор за 10 хвилин зачитав обвинувальний акт, який в районному суді на прохання ексголови ДФС читали майже два роки.

Також під час засідання Насіров повідомив, що має інвалідність другої групи. У своїй судовій промові він заявив, що проти нього здійснюється “брудна піар-кампанія”, у якій нібито беруть участь особи з-за кордону.

Прокурори, зі свого боку, розповіли, що під час головування Насірова у ДФС безперервно надавали незаконні розстрочки компаніям одного із екс-депутатів Верховної Ради. Прокурори стверджують, що така діяльність була “поставлена на конвеєр”, і невідомо, скільки ще втратила б держава, якби НАБУ не викрило цю схему.

За даними слідства, Роман Насіров, зловживаючи своєю посадою, незаконно надав розстрочки зі сплати ренти у 2015 і 2016 роках деяким компаніям, задіяним у так званій “газовій справі”.

Результатом таких незаконних рішень є завдані державі збитки більш ніж на 2 млрд грн.

Також ми писали, що реєстрація хештега як торгової марки є новою світовою тенденцією.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Легітимність Ради суддів та обрання ВККС: про що говорив Комітет ВРУ з головою РСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталья Кухарская
    Наталья Кухарская
    судья Новоукраинского районного суда Кировоградской области
  • Лариса Сокуренко
    Лариса Сокуренко
    судья Хозяйственного суда Киевской области