Помічники депутатів отримають матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та компенсації за невикористані дні відпустки

08:10, 19 ноября 2021
Оскільки залишилися бюджетні кошти, пропонується збільшити місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народних депутатів.
Помічники депутатів отримають матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та компенсації за невикористані дні відпустки

18 листопада голова Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, «Слуга народу» Сергій Кальченко, зареєстрував у парламенті проект постанови 6315 про внесення змін до постанови «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України».

Так, наразі встановлено загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Сергій Кальченко пропонує його збільшити. А саме, тимчасово, у період з 1 по 31 грудня 2021 року установити місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2021 року.

Така пропозиція виникла «у зв’язку з утворенням за бюджетною програмою 0111010 «Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України» невикористаного залишку коштів, зокрема, на оплату праці та нарахування на заробітну плату».

«Використання економії коштів за вказаною бюджетною програмою можливо спрямувати (без здійснення відповідного перерозподілу видатків) на стимулювання праці, виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та компенсації за невикористані дні відпустки помічникам-консультантам народних депутатів України, що потребує  тимчасову зміну коефіцієнту, за яким визначається їх місячний фонд оплати праці, тобто шляхом внесення відповідних змін до вищезазначеної Постанови Верховної Ради України (як це запропоновано проектом Постанови).

Так, для здійснення додаткових виплат помічникам-консультантам для стимулювання їх праці, виплати їх матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та компенсації за невикористані дні відпустки місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народних депутатів України в межах існуючих бюджетних призначень можна збільшити до 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2021 року», - зазначає автор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Youtube «Право ТВ», а також на нашу сторінку в Facebook та на Інстаграм, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Світлана Харченко
    Світлана Харченко
    суддя Київського окружного адміністративного суду
загрузка...