У НАЗК займаються повною перевіркою декларацій 42 людини

08:50, 2 декабря 2021
Загалом 70 працівників працюють у структурних підрозділах, чиї функції мають відношення до декларування.
У НАЗК займаються повною перевіркою декларацій 42 людини
Джерело фото: Getty image

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що НАЗК у 2021 році перевірила 806 декларацій. Водночас понад 502 тис. декларацій було подано за 2020 рік особами, які обіймають посади державної служби, посади в органах місцевого самоврядування та у юридичних особах публічного права.

У другій частині інтерв’ю «Фактам» керівник Національного агентства з питань запобігання корупції  Олександр Новіков назвав кількість людей, які беруть участь у перевірці декларацій.

«Уповноважених осіб, які проводять повні перевірки декларацій, — лише 42. Але загалом у структурних підрозділах, чиї функції мають відношення до декларування, — 70 працівників», - розповів Новіков.

Також 15 червня Верховна Рада ухвалила закон про податкову амністію. Цей закон передбачає посилення податкового контролю за громадянами, а також про те, що всі українці зобов'язані віднести готівку до банку та заплатити за це 5% державі.

Голова НАЗК розповів, як цей закон вплине на роботу агентства.

«У зв'язку з ухваленням цього закону НАЗК запровадило нові методики проведення перевірки декларації під час спецперевірки. Це 13 тис. перевірок на рік», - розповів Новіков.

Спецперевірка проводиться, наприклад, при призначенні всіх керівників, заступників керівників центральних органів влади та при призначенні на політичні посади. За словами керівника НАЗК, частиною цієї спецперевірки є аналіз декларації.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що нового чекає на декларантів у 2022 році.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/suduaна Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як збираються зменшити штрафи для бізнесу
Як збираються зменшити штрафи для бізнесу
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Інна Калугіна
    Інна Калугіна
    суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
  • Микола Місечко
    Микола Місечко
    суддя Оболонського районного суду міста Києва
загрузка...