Конкурс до Антикорсуду: ВККС провела співбесіди з кандидатами

12:55, 7 февраля 2019
Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила рішення щодо 9 кандидатів.
Конкурс до Антикорсуду: ВККС провела співбесіди з кандидатами

У середу, 6 лютого, у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у складі колегії в межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошеного Комісією 2 серпня 2018 року, проводилися співбесіди за результатами дослідження досьє кандидатів. Про це повідомляє прес-служба ВККС.

 За підсумками співбесід Комісія оголосила такі рішення:

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 15 січня ВККС розглядала питання про перегляд рішень Комісії у межах процедури кваліфікаційного оцінювання кандидатів на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та касаційних судів у складі Верховного Суду щодо результатів виконаних практичних завдань (відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 85 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Крім того, 31 січня у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у складі колегій у межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, оголошеного Комісією 2 серпня 2018 року, проводилися співбесіди за результатами дослідження досьє кандидатів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова