Окружний адмінсуд Києва просять визнати нечинним Регламент Міжнародної ради експертів

14:28, 13 марта 2019
Суд відклав підготовче засідання до 17 квітня.
Окружний адмінсуд Києва просять визнати нечинним Регламент Міжнародної ради експертів

У середу, 13 березня, відбулось підготовче засідання у справі за позовом до Громадської ради міжнародних експертів щодо визнання протиправним та нечинним її Регламенту, який затверджено 4 січня 2019 року. У якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача, судом залучено ВККС. Про це передає прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

«Через неявку відповідача у судове засідання та відсутність інформації щодо місцезнаходження Міжнародної ради громадських експертів, судом відкладено  підготовче засідання до 17 квітня 2019 року та ухвалено звернутись до Державної судової адміністрації України з метою витребування інформації щодо виконання ч.12 ст.9 Закону України «Про Вищий антикорупційний суд України» в частині, що стосується організаційно-технічного забезпечення діяльності Міжнародної ради громадських експертів для з’ясування місцезнаходження відповідача з метою  належного повідомлення про розгляд адміністративної справи», — йдеться у повідомленні.

У суді також нагадали, що Громадська рада міжнародних експертів була утворена Вищою кваліфікаційною комісією суддів України як її допоміжний орган для сприяння їй у підготовці рішень з питань призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду України.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що кандидат до Антикорсуду заявив про втручання з боку ВККС та ГРМЕ.

Крім того, Верховний Суд визначився зі статусом Громадської ради міжнародних експертів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова