Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю з Дніпра

15:02, 27 марта 2019
Світлану Зосименко відсторонено від здійснення правосуддя.
Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю з Дніпра

Згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і ч. 2 ст. 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене третьою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 27 березня 2019 року, суддю Індустріального районного суду Дніпропетровська Зосименко Світлану Георгіївну відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя  до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення дисциплінарної палати.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю з Херсонської області Валерію Дорошинську.

Також ми писали, що ВРП проведе перевірку з приводу погроз суддям після оголошення вироку.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины