Виплата премії голові Нафтогазу: суд призначив дату розгляду справи

13:53, 13 мая 2019
1 липня відбудеться розгляд справи.
Виплата премії голові Нафтогазу: суд призначив дату розгляду справи

Відбулося підготовче засідання у справі за позовом ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Нафтогазу Андрію Коболєву. Зокрема, суд розглянув заяву представника Національного антикорупційного бюро України про залучення НАБУ до участі у справі як третьої особи та відмовив у її задоволенні. Також судом було відмовлено у задоволенні клопотання про розгляд справи у закритому судовому засіданні.

Сьогодні суд завершив підготовче провадження у справі та призначив на 1 липня розгляд справи по суті.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ, в якій ідеться, зокрема, про те, що на порушення постанови Кабінету міністрів України «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» голові правління компанії А. Коболєву було виплачено премії у розмірі понад 228 млн грн. Також у цій вимозі зазначено, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ «НАК «Нафтогаз України» було встановлено порушення законодавства, зокрема, без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ «Газпром» на суму понад 11 млн грн, чим заподіяно збитків на зазначену суму.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адміністративний суд відкрив провадження і призначив на 13 травня підготовче засідання в адміністративній справі за позовом ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління А. Коболєву.

Крім того, ми писали, що Київський апеляційний суд скасував штраф у 1700 гривень, призначений Коболєву.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Теремецька
    Наталія Теремецька
    суддя Славутицького міського суду Київської області
  • Владлена Суслова
    Владлена Суслова
    суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...