Премія Коболєву: Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження

13:40, 25 марта 2019
Позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ.
Премія Коболєву: Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження

Окружний  адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив на  13 травня  підготовче засідання в адміністративній справі  за позовом від ПАТ «НАК «Нафтогаз  України» до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву. Про це повідомляє прес-служба суду.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ, у якій йдеться, зокрема, про те, що на порушення Постанови Кабінету міністрів  України «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» голові правління компанії Коболєву було виплачено премію у розмірі понад 228 мільйонів гривень. Також у даній  вимозі зазначено й про те, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ «НАК «Нафтогаз України», було встановлено порушення законодавства, зокрема, без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ «Газпром» на суму понад 11 мільйонів гривень, чим заподіяно збитків на зазначену суму.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що наглядова рада Нафтогазу рекомендує Кабінету міністрів України повторно призначити Андрія Коболєва головою правління компанії мінімум на рік — до 2020 року.

Крім того, ми писали, що наглядова рада НАК «Нафтогаз України» продовжила контракт з головою правління компанії Коболєвим і встановила йому місячний оклад в розмірі 2,08 млн гривень.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Овсієнко
  Андрій Овсієнко
  голова Вищої ради правосуддя в 2017-2021 рр.
 • Світлана Старовойтова
  Світлана Старовойтова
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Лариса Бородіна
  Лариса Бородіна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Інна Клочко
  Інна Клочко
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Микола Шатерніков
  Микола Шатерніков
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...