Захист честі, гідності та ділової репутації: огляд судової практики КЦС ВС

10:21, 10 сентября 2019
Огляд судової практики містить відповіді на низку актуальних питань, які виникають у процесі правозастосування.
Захист честі, гідності та ділової репутації: огляд судової практики КЦС ВС

Верховний Суд оприлюднив огляд практики КЦС ВС у справах про захист гідності, честі та ділової репутації. Огляд з’явився на офіційному сайті ВС.

Огляд судової практики містить відповіді на низку актуальних питань, які виникають у процесі правозастосування. Так, у тексті розкрито питання щодо суб’єктного складу сторін у спорах про захист гідності, честі та ділової репутації, юрисдикції спорів у цій сфері, а також проблеми розмежування оціночних суджень та тверджень про факти як однієї з основних вимог доказування у спорах цієї категорії. Окреме місце займає право на недоторканність приватного життя публічних осіб, яке все частіше стає предметом судового розгляду.

Зосереджено увагу також на деяких особливостях визначення способу захисту особистого немайнового права у справах зазначеної категорії, наведено приклади застосування положень про позовну давність.

Окрім того, в огляді згадано окремі рішення Європейського суду з прав людини щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

Раніше «Судово-юридична газета» публікувала огляд рішень Касаційного кримінального суду з 24 по 27 червня та з 1 по 5 липня.

Також ми публікували огляд судової практики ККС ВС у справах про банкрутство.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Оцінювання державних службовців: як і для чого
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александр Яковлев
    Александр Яковлев
    судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...