Строк апеляційного оскарження рішення та перегляд заяви засудженого: судова практика ККС ВС

20:41, 27 августа 2019
Огляд містить актуальні позиції Касаційного кримінального суду у складі ВС.
Строк апеляційного оскарження рішення та перегляд заяви засудженого: судова практика ККС ВС

Верховний Суд оприлюднив огляд судової практики Касаційного кримінального суду у складі ВС. Огляд містить ряд актуальних позицій Касаційного кримінального суду, оприлюднених з 1 по 5 липня.

В огляді викладені основні положення ухвал про передачу кримінальних проваджень на розгляд об’єднаної палати Касаційного кримінального суду щодо обчислення строку апеляційного оскарження судового рішення, ухваленого без виклику особи, яка його оскаржує (абз. 2 ч. 3 ст. 395 КПК України), та щодо процесуального права засудженого на перегляд заяви за нововиявленими обставинами судом присяжних.

Окрім цього, в огляді висвітлені питання про дію кримінального закону в часі, ексцес виконавця під час вчинення злочинів проти власності, застосування спеціальної конфіскації, несправний транспортний засіб як предмет складу злочину, передбаченого ст. 289 КК України, та кваліфікацію дій за ч. 2 ст. 309 КК України за ознакою повторності.

Також викладено позиції щодо порядку кримінального провадження на тимчасово окупованій території України, належної реалізації прав потерпілого у кримінальному провадженні, критеріїв допустимості при визнанні доказами даних судово-медичної експертизи тощо.

Раніше «Судово-юридична газета» публікувала огляд рішень Касаційного кримінального суду з 24 по 27 червня 2019 року.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Оцінювання державних службовців: як і для чого
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александр Яковлев
    Александр Яковлев
    судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...