Вперше в Україні рейдери спробували захопити ціле місто

08:00, 23 ноября 2018
Інцидент стався на Полтавщині.
Вперше в Україні рейдери спробували захопити ціле місто

 Упереше в історії Україні рейдери намагалися «рейдернути» ціле місто. Усе відбувалося в кращих традиціях українського рейдерства: злочинні дії державного реєстратора, незаконний запис в реєстрі та тітушки, передає 0532.ua.

Усе почалося вночі 20 листопада, коли з ip-адреси комп’ютера Полтавської міської ради хтось невідомий вніс зміни у Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб. При цьому був використаний особистий ключ доступу державного реєстратора з Красноградської районної адміністрації Наталії Батиченко. У держреєстрі ім’я особи, яка має право підпису Полтавької міської ради, було змінено з Олександра Шамоти на Олександра Мамая. За кілька годин запис зник, а прізвище Олександра Шамоти поновлено у держреєстрі.

У результаті цих дій Олександр Шамота подав заяву до поліції та СБУ, а державний реєстратор, за допомогою ключа якої змінили запис, зараз дає свідчення, відносно неї порушено кримінальне провадження за статтею «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Мін'юсті описали традиційні схеми рейдерських захоплень.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Володимир Макаренко
    Володимир Макаренко
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
загрузка...