Укрзалізниця підвищила вартість квитків: на скільки подорожчали тарифи

20:25, 30 марта 2019
Укрзалізниця проіндексувала тарифи.
Укрзалізниця підвищила вартість квитків: на скільки подорожчали тарифи

Укрзалізниця з 30 березня 2019 року проіндексувала тарифи на залізничні вантажоперевезення на 14,2%, повідомляє today.ua.

Директор по економіці та фінансам “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев заявив, що індексація тарифів на вантажні перевезення – це перший етап на шляху до запровадження постійно діючої моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промислової продукції.

«Нова концепція тарифоутворення на залізничному транспорті повинна бути розроблена Укрзалізницею спільно з учасниками ринку до 1 липня 2019 року”, – додав Рязанцев.

Також зазначається, що Укрзалізниця відкрила спеціальний інвестиційний рахунок, на якому будуть акумулюватися кошти від індексації тарифів, що дозволить компанії ефективніше співпрацювати з ринком в питаннях використання отриманих фінансових ресурсів.

Наступним кроком на шляху вдосконалення тарифної політики в Укрзалізниці вважають введення автоматичної індексації тарифів на вантажні залізничні перевезення.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що Рахункова палата перевірить «Укрзалізницю», до якої «є багато питань».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...