Впровадження Е-акцизу: ДФС повідомила важливі деталі

12:37, 4 апреля 2019
Зараз ведуться переговори з учасниками ринку
Впровадження Е-акцизу: ДФС повідомила важливі деталі

Виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов заявив, що до кінця 2019 року ДФС брала зобов’язання впровадити Е-акциз. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, при розділенні служби на дві для податкового блоку електронізація процесів контролю за обігом підакцизних товарів залишиться в пріоритеті. «Ми активізували переговорний процес з учасниками ринку. Сьогодні зустрілися з керівництвом поліграфкомбінату «Україна», яке запропонувало своє бачення функціонування автоматизованої системи «Електронна акцизна марка». Її суть — у повному охопленні всіх стадій обігу підакцизних товарів на митній території України: від виробника або імпортера до моменту роздрібної реалізації підакцизних товарів.

Запровадження системи передбачає три основних етапи. Перший передбачає заміну застарілої акцизної марки, яка на ринку більше 5 років. У її дизайні буде врахована необхідність реалізації механізмів Track and Trace і, власне, реалізація. Крім того, на марку планується нанесення QR-коду, що буде легко зчитуватися смартфоном та дозволятиме визначити тип товару та легальність його походження. На другому етапі запроваджуватиметься електронний документообіг між усіма сторонами процесу, оформлення електронної накладної підакцизної продукції. На третьому етапі долучається споживач та вводиться в експлуатацію система щодо руху РРО.

Попереду  консультації з усіма учасниками ринку, Мінфіном. Але мета у всіх одна — зменшення тіньового обігу!»,  повідомив Власов.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заборона українцям володіти земельними ділянками у Криму: як уберегти власність
Заборона українцям володіти земельними ділянками у Криму: як уберегти власність
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віктор Валюх
  Віктор Валюх
  суддя Волинського окружного адміністративного суду
 • Олена Білоконь
  Олена Білоконь
  суддя Касаційного цивільного суду Верховного Суду
 • Володимир Британчук
  Володимир Британчук
  суддя Великої палати Верховного Суду
 • Лариса Рогач
  Лариса Рогач
  суддя Великої палати Верховного Суду
 • Євген Синельников
  Євген Синельников
  суддя Касаційного цивільного суду Верховного Суду
загрузка...