Розвал «Самопомочі»: Соболєв пояснив, чому покинув партію

18:23, 11 апреля 2019
Нардеп повідомив, що збирається до кінця допрацювати строк цього парламентського скликання.
Розвал «Самопомочі»: Соболєв пояснив, чому покинув партію

Народний депутат Єгор Соболєв повідомив, що покидає партію «Самопоміч». Проте нардеп залишиться членом її фракції до кінця роботи чинної Верховної Ради, передає «Українська правда».

За словами Соболєва, це рішення було прийняте ще восени минулого року на Грушевського, коли відбувалися протести на підтримку великої політичної реформи. «Ми (Соболєв та Семен Семенченко  ред) опинилися там самі, і багато людей у «Самопомочі» не підтримували нашу діяльність. Я казав, що ми інакше не розблокуємо антикорупційні закони, які застрягли у парламенті і які Президент відмовлявся навіть вносити. Я тоді зрозумів, що ми маємо далі йти різними шляхами» повідомив він.

Також Соболєв додав, що не збирається долучатися до команди Зеленського чи Порошенко. «Насправді я йду в нікуди. Я був дуже здивований, що журналісти писали, що я йду в команду Зеленського. Навіть не уявляю умов, щоб я міг думати про якусь перебіжку. Я був обраний до парламенту у складі «Самопомочі», я до кінця допрацюю строк цього парламентського скликання, якщо не буде якихось непорядних голосувань.

У нас вчора була велика дискусія з приводу моєї роботи у фракції. Я пропонував написати заяву про вихід з фракції та вихід з парламенту. Але колеги запитали, чи маю я претензії до фракції, і я сказав, що ні, навпаки, гордий за неї. Вони запевняли, що вихід з фракції кине тінь на «Самопоміч» у парламенті. Друге  у виборців виникатимуть питання: «Ми тебе обрали, чому ти пішов»? Скажу чесно, я замислювався, що робити далі перед тим, як оголосити своє рішення, але ні з ким не вів перемовин. Можу точно сказати, що ні до Зеленського, ні до Порошенка я не піду…» заявив Єгор Соболєв.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що фракція «Самопоміч» почала втрачати депутатів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховний Суд та єдність судової практики: які виникають труднощі, відео
Верховний Суд та єдність судової практики: які виникають труднощі, відео
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Ралець
  Руслан Ралець
  голова Дубенського міськрайонного суду Рівненської області
 • Владислав Дев’ятко
  Владислав Дев’ятко
  голова Оболонського районного суду міста Києва
 • Світлана Шевчук
  Світлана Шевчук
  суддя Вищого господарського суду України
 • Інна Берднік
  Інна Берднік
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
 • Ганна Сальнікова
  Ганна Сальнікова
  член Ради суддів України, суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...