Рада громадського контролю НАБУ: стартував конкурс із обрання нового складу

10:29, 8 мая 2019
Інтернет-голосування відбудеться 30 травня.
Рада громадського контролю НАБУ: стартував конкурс із обрання нового складу

У середу, 8 травня, розпочався прийом документів на конкурс із обрання нового складу Рада громадського контролю Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомляє офіційний сайт НАБУ.

«Громадські активісти мають 10 днів — до 17 травня 2019 року включно. 15 представників РГК буде обрано за підсумками відкритого Інтернет-голосування 30 травня 2019 року», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до Положення про порядок формування Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, затвердженого Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 272 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України», оголошується конкурс з формування складу Ради громадського контролю.

Рада громадського контролю при Національному бюро формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу.

Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю подаються громадськими об’єднаннями, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції (далі — громадське об’єднання).

Громадське об’єднання може подати для участі в конкурсі не більше трьох кандидатур.

Кандидатури, які подаються для участі в конкурсі, повинні відповідати вимогам, зазначеним у пункті 3 Положення про порядок формування Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (посилання).

Для участі у конкурсі з формування складу Ради громадського контролю у період з 8 по 17 травня 2019 року включно відповідним громадським об'єднанням необхідно надіслати на електронну пошту: rada@nabu.gov.ua такий перелік документів (далі — Перелік):

1) рішення керівного органу громадського об'єднання про висування кандидатур для участі в конкурсі;

2) копію статуту громадського об'єднання;

3) копію свідоцтва про реєстрацію громадського об'єднання;

4) заяву кандидата про участь у конкурсі з повідомленням про відсутність визначених Законом України «Про Національне антикорупційне бюро України» обмежень щодо входження до складу Ради громадського контролю;

5) копію документа, що посвідчує особу кандидата;

6) автобіографію кандидата, що містить: прізвище, ім'я та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, у тому числі в минулому, відомості про наявність чи відсутність судимості;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс, заповнену кандидатом власноруч*

(*відповідно до частини першої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування здійснюється шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Національним агентством.

Таким чином, кандидат має власноруч заповнити декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс за формою, що визначена рішенням Національного агентства від 10 червня 2016 року № 3 на офіційному веб-сайті Національного агентства (посилання);

8) мотиваційний лист кандидата, у якому викладаються мотиви бути обраним до складу Ради громадського контролю;

9) відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;

10) письмову згоду на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій документів, зазначених у підпунктах 4, 6, 7, 8 Переліку.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадська організація і кандидат.

Подані громадськими об'єднаннями документи (крім документів, зазначених у підпунктах 5, 9 і 10 Переліку) розміщуються протягом доби після завершення терміну прийому документів на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України, при цьому декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розміщується з додержанням вимог, передбачених законодавством.

Якщо громадським об'єднанням не подано документи, передбачені підпунктами 1–10 Переліку, запропоновані ним кандидатури до участі в конкурсі не допускаються і будь-які документи щодо них на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України не розміщуються.

Рейтингове інтернет-голосування за п’ятнадцять кандидатів до складу Ради громадського контролю відбудеться на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України 30 травня 2019 року з 09:00 до 21:00.

Результати рейтингового інтернет-голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті Національного бюро 6 червня 2019 року.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Генеральна прокуратура викликає директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника на допит в рамках провадження Державного бюро розслідувань.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Антикорупційний суд розглядає обрання запобіжного заходу екс-судді Чаусу
Антикорупційний суд розглядає обрання запобіжного заходу екс-судді Чаусу
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Тетяна Спірідонова
    Тетяна Спірідонова
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Геннадій Кравчук
    Геннадій Кравчук
    суддя Північного апеляційного господарського суду
загрузка...