Мешканцям Київщини підняли вартість проїзду

05:00, 9 мая 2019
Новий тариф на проїзд у маршрутних автобусах у Білій Церкві складає 6 гривень.
Мешканцям Київщини підняли вартість проїзду

На позачерговому засіданні виконкому Білоцерківської міської ради депутати затвердили тариф на проїзд у маршрутних автобусах  6 гривень. Рішення вступить у силу 11 травня, передає gazeta.ua.

«Тимчасово, на період зупинення дії рішення виконавчого комітету №10, як перехідний, тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 6 грн», — зазначили на сайті міської ради. Нагадаємо, у січні 2019 року депутатський корпус ухвалив рішення №10 про підняття тарифу до 7 грн, яке мало діяти до 31 грудня 2019 року.

Великий зал міської ради під час засідання заповнили жителі міста, депутати, активісти, представники всіх перевізників, ГО «Біла Церква разом» та Громадської ради. Міська влада прийняла тільки 2 пункти експертного висновку з 22 поданих рекомендацій. Один з них — розробити і затвердити правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту у Білій Церкві. Другий  про підвищення вартості проїзду у тролейбусах. Цитуємо: «П. 22. Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 15 січня 2019 року №11 «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті» ввести в дію». Тож з 11 травня білоцерківців чекає ще й підвищення вартості проїзду в тролейбусах до 5 грн.

Відхилили у міськраді пункти з пропозиціями щодо нового конкурсу з перевезення пасажирів, зміни складу конкурсної комісії, облаштування автобусів валідаторами, розробки картки білоцерківця та інші. Пропонували підвищити тариф до 6 грн 8 коп. Виконком рішення не підтримав. Двічі робили перерву. Радилися. Заступник міського голови Олександр Поляруш виніс пропозицію про 6 грн, яку підтримали 17 депутатів, 1 утримався.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, хто має право на пільговий проїзд та як отримати «Картку киянина». 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...