Вступна кампанія-2019: що потрібно знати абітурієнтам

18:05, 11 мая 2019
У МОН відповіли на найпоширеніші запитання тих, хто вступає у бакалаврат та магістратуру.
Вступна кампанія-2019: що потрібно знати абітурієнтам

Міністерство освіти і науки підготувало відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії у виші 2019 року. Вони були опубліковані на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019».

Наразі розміщені 2 блоки Q&A — для абітурієнтів на освітній рівні бакалавра і магістра. У них є докладні роз’яснення про подання заяв та документів, мінімальні прохідні бали, пільговий вступ, додаткові бали та коефіцієнти, нюанси вступу тощо.

У розділі про магістратуру великий блок питань присвячений «ЗНО в магістратуру» — вступу на ті спеціальності, куди треба складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ).

«Основна фаза вступної кампанії почнеться 1 липня, коли стартує реєстрація електронних кабінетів. Однак загалом процес вступу має кілька різних блоків. Наприклад, уже 13 травня почнеться реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступників у магістратуру низки спеціальностей. Тому вже зараз для них ми підготували запитання-відповіді, щоб вступники в будь-який час мали доступ до цієї інформації. Як засвідчив досвід минулого року, коли ми вперше зробили такі Q&A, цей формат роз’яснень є досить популярним та потрібним», — зазначив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Найближчим часом також планується опублікувати Q&A щодо вступу на молодшого спеціаліста, а також відеороз’яснення та інфографіки за різними напрямами вступу.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, яким буде вступ у магістратуру з права в 2019 році. Вступ у магістратуру з права здійснюється на основі Єдиного фахового вступного випробування та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Також Міністерство освіти України змінило правила Зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Результати ЗНО тепер підуть в атестат замість Державної підсумкової атестації, а саме — тестування також будуть проходити дев'ятикласники і студенти коледжів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...