Київрада заборонила передачу російському бізнесу комунального майна та землі

17:51, 15 мая 2019
Українцям заборонили передавати комунальне майно юридичним особам зі статутним капіталом Росії.
Київрада заборонила передачу російському бізнесу комунального майна та землі

Київська міська рада ухвалила рішення щодо встановлення заборони передачі комунального майна та землі юридичним особам зі статутним капіталом Росії. Відповідне рішення підтримали 61 депутат Київради, передає «Укрінформ».

Йдеться про мораторій на передачу майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить понад 25%, або кінцевим бенефіціаром яких є Росія.

Цей проект рішення дає можливість упорядкувати систему передачі майна або земель юридичним особам, які мають частку Російської Федерації.

Представники всіх фракцій та депутатських груп, представлених у Київраді, підписали відповідний проект рішення, ставши його співавторами.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про постанову Верховного Суду щодо передачі в оренду землі, яка перебуває у комунальній власності.

Також повідомлялося, що Верховний Суд оприлюднив огляд судової практики з розгляду КГС ВС справ у спорах, що виникають із земельних відносин. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин об объединении судов и передаче некоторых задач ГСА Минцифре
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Виктория Жовноватюк
    Виктория Жовноватюк
    судья Соломенского районного суда Киева
  • Олег Дзюба
    Олег Дзюба
    судья Хозяйственного суда Харьковской области
загрузка...