Справа вертолітного майданчика Януковича: до Окружного адмінсуду Києва надійшов позов

15:58, 16 мая 2019
Наразі судом досліджуються матеріали позову.
Справа вертолітного майданчика Януковича: до Окружного адмінсуду Києва надійшов позов

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, третя особа  ТОВ «Амадеус Ко». Позов стосується передачі для реалізації конгресно-виставкового центру «Парковий» («вертолітний майданчик» екс-президента Віктора Януковича). Про це повідомляє офіційний сайт ОАСК.

Зокрема, позивач просить суд зобов’язати Нацагентство вжити заходів для проведення оцінки конгресно-виставкового центру «Парковий» та прийняти рішення про його передачу для реалізації. Серед інших вимог позову  зобов’язати Міжвідомчу комісію з питань реалізації активів невідкладно розглянути питання щодо погодження рішення АРМА про передачу для реалізації вказаного активу.

«Наразі судом досліджуються матеріали позову та вирішується питання про відкриття провадження»,  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов Віктора Януковича до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, третя особа — Іван Ангелін

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему Высший антикоррупционный суд начнет работу только осенью
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Кирилл Гарник
  Кирилл Гарник
  судья Окружного административного суда Киева
 • Александра Колдина
  Александра Колдина
  судья Голосеевского районного суда Киева
 • Екатерина Танцюра
  Екатерина Танцюра
  судья Одесского окружного административного суда