Електронне пенсійне посвідчення: чим вигідне і як його отримати

09:25, 1 августа 2019
В Україні ЕПП випускають вже 3 роки.
Електронне пенсійне посвідчення: чим вигідне і як його отримати

В Україні електронні пенсійні посвідчення випускають вже 3 роки. ЕПП — це документ, який пенсіонери використовують в якості пенсійного посвідчення і банківської карти.

Щоб отримати ЕПП, потрібно звернутися до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання і подати заяву, копії паспорта, ідентифікаційного коду і документів, які передбачають пільги, якщо такі є. Виготовляється посвідчення безкоштовно протягом місяця. А видають його вже в банку (Ощадбанк).

Користуючись таким документом, пенсіонер може отримувати пенсію, оплачувати комунальні послуги, розраховуватися за покупки в торговій мережі, по інтернету, отримувати доступ до інших онлайн-сервісів.

Електронні пенсійні посвідчення містять банківський платіжний додаток, що дозволяє отримувати повний спектр банківських послуг. Цей документ власник може пред'являти для пільгового проїзду в громадському транспорті або при отриманні знижки в аптечній і торговій мережі.

 

Термін дії ЕПП як платіжної картки становить 3 роки за умови проходження фізичної ідентифікації одержувачем пенсії у відділеннях банку кожні 6 місяців. Термін дії банківської карти також 3 роки.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в Україні збираються доопрацювати пенсійну реформу, а саме запустити так звану другу пенсію для одержувачів.

Також ми писали, що в ПФУ назвали документ, без якого отримання пенсії неможливе.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова українська школа: скільки отримуватимуть вчителі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Басай
    Олег Басай
    председатель Киевского окружного административного суда
  • Ирина Гуменюк
    Ирина Гуменюк
    заместитель руководителя аппарата Высшего хозяйственного суда Украины