В Україні для держслужби впроваджують систему управління людськими ресурсами

09:52, 6 октября 2020
Система дозволить повністю автоматизувати HR-процеси державного управління.
В Україні для держслужби впроваджують систему управління людськими ресурсами
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Національне агентство України з питань державної служби за підтримки Світового банку продовжує впроваджувати інформаційну систему управління людськими ресурсами (HRMIS) на державній службі, повідомили у НАДС.

Наразі в системі HRMIS, що знаходиться в дослідній експлуатації, зареєстровано 4156 державних службовців з 13 державних органів. У кожного зареєстрованого користувача є особистий кабінет, де зібрана уся інформація щодо діяльності на державній службі. Тут також можна оформити необхідні заяви чи підписати документи. Служби управління персоналом державних установ продовжують наповнювати систему даними. Однак попереду ще багато роботи, наприклад, впровадження модуля по системі оплати праці.

5 жовтня стартувала місія Світового банку щодо впровадження Проекту управління людськими ресурсами (HRMIS). Це серія онлайн-заходів, які пройдуть впродовж 5-9 жовтня. Під час зустрічей представники НАДС, Міністерства фінансів України та Світового банку обговорять, що вдалося реалізувати держслужбовцям, з якими проблемами вони стикнулися, а також визначити подальший план дій для успішної реалізації проекту.

В ході зустрічі голова НАДС Наталія Алюшина зазначила: «Наразі у нас уже є певні успіхи, маємо сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ). Зараз готуємо проект постанови, який регламентуватиме роботу в HRMIS. Це нормативно-правовий акт, який до кінця жовтня плануємо передати на затвердження Уряду. У нас постійно проходить навчання для «новачків» в HRMIS. Це представники тих центральних органів, які вже незабаром будуть долучені до роботи в системі».

Крім того, очільниця НАДС додала, що етап наповнення системи HRMIS для багатьох служб управління персоналом був нелегким, адже це додаткове навантаження. Однак ті, хто вже пройшов цей етап, зараз вбачають в цьому прогрес і великі переваги для себе. З допомогою HRMIS спеціалісти дійсно можуть займатися управлінням персоналом, а не лише кадровою роботою.

Нагадаємо, що реалізацію другої фази HRMIS за підтримки Світового банку пролонговано до 31 березня 2021 року.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, як саме НАДС пропонує реформувати оплату роботи держслужбовців.

Крім того, в Україні може стартувати експериментальний проект щодо оплати праці держслужбовців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Продан
    Борис Продан
    суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
  • Дмитро Шмигельський
    Дмитро Шмигельський
    суддя Деснянського районного суду міста Києва