Із початку карантину 2,5 % працівників системи правосуддя хворіють на COVID-19

10:45, 13 октября 2020
Наразі на лікуванні перебуває 298 осіб.
Із початку карантину 2,5 % працівників системи правосуддя хворіють на COVID-19

Станом на 12.10.2020, із початку введення карантину в місцевих, апеляційних судах, інших органах та установах системи правосуддя, підтверджено 769 випадків захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19). Про це інформує прес-служба ДСА України.

За повідомленням, із початку введення карантинних обмежень одужала 471 особа. Наразі на лікуванні перебуває 298 осіб (суддів, працівників апарату судів та інших судових установ).

Найменше постраждалих від COVID-19 у судах та інших органах у системі правосуддя в Луганській області (2 особи), Запорізькій області (5 осіб) та Херсонській області (6 осіб).

Найбільшу кількість постраждалих від коронавірусної інфекції зареєстровано в Київській області та місті Києві (111 осіб), Рівненській області (66 осіб), Львівській області (58 осіб), у Чернівецькій та Хмельницькій областях (по 47 осіб), Тернопільській (45 осіб) і в Донецькій та Одеській областях (по 43 особи).

«Летальних випадків внаслідок захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19) за весь період карантину, введеного в Україні, у судах та судових установах, на щастя, не трапилося», - наголошено у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Закарпатський окружний адміністративний суд повідомив, що у працівника суду діагностовано коронавірус.

До слова, Західний апеляційний господарський суд припинив відправку поштової кореспонденції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...