Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво

20:23, 5 ноября 2020
Меморандум відкриває нові можливості для розвитку співпраці між країнами.
Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво
Прес-служба

4 листопада 2020 року Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів зустріч з офіційною делегацією Збройних сил Йорданського Хашимітського Королівства на чолі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майором Юсефом Ахмадом Хамедом Аль-Хнейті. Про це інформує пресслужба Урядового порталу.

Олег Уруський у ході дискусії зазначив, що Україна та Йорданія мають значний потенціал для активізації співробітництва. Крім того, він поінформував голову делегації про плани реформування оборонної промисловості України.

«Зі свого боку голова йорданської делегації генерал-майор Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті подякував за теплий прийом, який був організований на високому рівні. Наголосив, що він уповноважений на всіх рівнях влади для реалізації інвестиційних проєктів. Також Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті надав високу оцінку можливостям українських оборонних підприємств, які він відвідав в рамках візиту до України, та виказав зацікавленість у поглибленні двосторонньої співпраці між країнами», - зазначено у повідомленні.

За підсумками зустрічі між Міністерством стратегічних галузей промисловості України та Збройними силами Йорданського Хашимітського Королівства було підписано Меморандум, який відкриває нові можливості для розвитку співпраці між країнами.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що Україна і Китай активізують політичний діалог та розширять співробітництво.

Також Україна та Малайзія розширюватимуть співробітництво у політичній та економічній сферах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Сергій Чорнуцький
  Сергій Чорнуцький
  заступник голови Державної судової адміністрації України
 • Олена Смірнова
  Олена Смірнова
  суддя Господарського суду Харківської області
 • Олеся Алтухова
  Олеся Алтухова
  голова Лубенського міськрайонного суду Полтавської області
загрузка...