Будівництво Подільського мосту затягнулося: столична влада звернулася до поліції через активістів

16:40, 27 ноября 2020
Учора невідомі особи вчергове перекрили рух технологічного будівельного транспорту: КМДА.
Будівництво Подільського мосту затягнулося: столична влада звернулася до поліції через активістів
Источник фото: kyivcity.gov.ua

Міська влада змушена звернутись до правоохоронних органів у зв’язку з перешкоджанням будівництву Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Як зазначається, учора невідомі особи, які представляються активістами від громади Русанівських садів, вчергове перекрили рух технологічного будівельного транспорту, задіяного на будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

«Такі незаконні дії унеможливлюють спорудження насипу, яким буде проходити лінія метрополітену, що сполучить лівий і правий береги, та призводять до коригування графіків завершення будівництва», — повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Враховуючи супротив окремих мешканців Русанівських садів та перешкоджання ними будівництву важливого обєкту транспортної інфраструктури міста, замовник будівництва та генеральний підрядник звернулися до правоохоронних органів із проханням вжити заходи з ліквідації незаконного перекриття руху будівельного транспорту вулицею Центральною Садовою та забезпечити громадський правопорядок під час здійснення будівельних робіт», – заявив Густєлєв.

У КМДА також підкреслили, що будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу здійснюється в межах земельних ділянок, відведених в установленому порядку державними актами на право постійного користування, згідно з проектом, затвердженим розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.08.2016 р. № 697 відповідно до експертного звіту ДП «Укрдержбудекспертиза» від 05.07.2016 р. № 00-0160/1-16/ПБ.

Крім того, вул. Центральна Садова, якою здійснюється рух, є дорогою районного значення та перебуває у комунальній власності м. Києва.

«І що важливоскоригованим проєктом передбачено розвязання напрямків руху автомобільного транспорту в напрямку вулиць Оноре де Бальзака та Алішера Навої в обхід озера Райдужного», — наголошується у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що будівництво Подільсько-Воскресенського мосту вважають одним із найдорожчих в Європі. 

Нагадаємо, у Кличка визнали, що Подільський міст вийде на Русанівські сади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда рассматривает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда рассматривает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Іванна Іванюк
  Іванна Іванюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова
 • Олена Висоцька
  Олена Висоцька
  заступник Міністра юстиції України
 • В'ячеслав Хохуляк
  В'ячеслав Хохуляк
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
загрузка...