Проектом МОЗ передбачено вакцинацію більшості населення, що дасть можливість створити максимально безпечні умови і можливості перебування тут людей, які приїжджають для відновлення здоров’я, - повідомляє пресслужба Львівської ОДА.
«Моршинська міська лікарня» проаналізували демографічні показники, стан захворюваності на COVID-19 та обсяги уже проведеної вакцинації і визначили, що масове вакцинування дасть можливість створити 70% імунного прошарку. Ми зі свого боку підтримали цей проект», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Заступник директора Львівського обласного лабораторного центру з епідеміологічних питань Олег Когут повідомив, що у першій партії вакцини «CoronaVac», яка надійшла для Львівщини, 2400 доз із 11 240 виділено для вакцинації жителів Моршина.
Для підготовки та проведення пілотного проєкту передбачене залучення двох бригад пункту щеплення КНП «Моршинська міська лікарня» та залучення виїзної мобільної бригади з вакцинації КНП «Стрийська ЦРЛ».
Як зазначає Львівська ОДА, серед охочих провакцинуватись - ПРАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар», КП «Зелене місто», ПЖКГ, КП «Моршинтеплоенерго», КНП «Моршинська міська лікарня», санаторій «Моршинський», Готель «Св.Шарбель», ДП СКК «Моршинкурорт», санаторій «Аркадія», санаторій «Мармуровий палац», Готель «Богдан», інші невеликі заклади розміщення, ДНЗ №2 «Сонечко», НВК «СЗШ-ліцей», Школа мистецтв, Моршинська міська рада.
Також у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА зазначають, що реалізація цього пілотного проекту дасть можливість вивчити та проаналізувати ефективність вакцинації населення від імунокерованих інфекцій в окремо взятому населеному пункті.
Раніше «Судово-юридична газета» писала про початок вакцинації спортсменів в Україні.
А також повідомлялося, що у Харкові чоловік уже чотири рази перехворів на COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.