Тупицький і Касмінін звернулись до ОАСК із заявами про забезпечення позову

20:51, 12 мая 2021
Серед вимог – заборонити заступнику голови КСУ Сергію Головатому та будь-яким іншим посадовим особам вчиняти дії, направлені на припинення повноважень та звільнення Олександра Тупицького з посади судді та голови КСУ, Олександра Касмініна – з посади судді КСУ.
Тупицький і Касмінін звернулись до ОАСК із заявами про забезпечення позову

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано дві заяви про забезпечення позову до Конституційного Суду України та заступника Голови КСУ Сергія Головатого. Заявниками зазначені Олександр Тупицький та Олександр Касмінін. Про це повідомляє офіційний сайт ОАСК.

«Зокрема, серед вимог вказаних заяв – заборонити заступнику Голови КСУ Сергію Головатому та будь-яким іншим службовим й посадовим особам вчиняти дії, направлені на припинення повноважень та звільнення Олександра Тупицького з посади судді та голови КСУ, Олександра Касмініна – з посади судді КСУ у зв’язку із прийняттям відповідних Указів Президента України. Крім того, ОАСК просять зупинити дію розпоряджень КСУ, відповідно до яких, Олександру Тупицькому та Олександру Касмініну було тимчасово зупинено виплату винагороди судді КСУ та зупинено використання ними державного майна і транспортних засобів.

Зазначимо - відповідні заяви надійшли до суду до подання самих позовів, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 27 березня Президент України Володимир Зеленський скасував укази про призначення суддями КСУ Олександра Тупицького та Олександра Касмініна. 

Також ВС відкрив провадження у справах щодо оскарження указу Зеленського про скасування призначення суддів КСУ.

У партії "Слуга народу" заявили, що рішення КСУ, ухвалені під керівництвом Тупицького, могли позбавити Україну міжнародної підтримки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Кухар
  Наталія Кухар
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Олексій Крестьянінов
  Олексій Крестьянінов
  заступник голови Східного апеляційного господарського суду
 • Ігор Сліденко
  Ігор Сліденко
  Павло Прохоров суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Олег Ільїн
  Олег Ільїн
  суддя Східного апеляційного господарського суду
загрузка...