Милованов знову прокоментував інцидент з Данилюком

21:11, 31 июля 2021
«Данилюк звинуватив мене в співпраці з владою», — зазначив Тимофій Милованов.
Милованов знову прокоментував інцидент з Данилюком
Джерело фото: pravda.com

Голова Комісії з відбору директора Бюро економічної безпеки Тимофій Милованов знову прокоментував інцидент з Олександром Данилюком. Свою позицію він оприлюднив у Facebook.

 «Я не говорив що була вказівка Офіса зняти Данилюка. Навпаки, я сказав що це рішення комісії - зняти 11 кандидатів. Рішення готувала робоча група на основі закону.  Комісія затвердила це рішення. Коли Данилюк дізнався, що це було рішення незалежне від офісу і що я особисто вважаю це рішення правильним - він взбесився. Після цього він почав звинувачувати мене в порушенні закону і сказав що він вже домовився з НАЗК, що ті видадуть довідку про це. Я попросив цього не переходити на особистості і не політизувати процес. А просто навчитись заповнювати документи. І далі йти в суд.

Після цього, Данилюк звинуватив мене в співпраці з владою. Я нагадав йому як він працював і отримував гроші від Януковича. Данилюку не було що відповісти і він перейшов до фізичного насильства.

Данилюк не реформатор, а гопнік і позер. Він застосовує фізичний і моральний тиск. Реформа БЕБ не його реформа, вона була підготовлена іншими людьми. Він не чим не відрізняється від Януковича або Коломойського. Бо він застосовує ті самі методи. Данилюка не цікавить доля України, а тільки своє его і влада. Більше того, він зрадник. Він зрадив всі команди з якими працював - Януковича, потім Порошенка, пізніше Зеленського.

Я борюсь за те щоб в Україні було верховенство права і верховенство фактів. Комісія діє на основі закону. Конкурс можна пройти чесно, якщо готуватись. Немає ніяких апріорі гарних або поганих кандидатів. Є правила які потрібно виконувати. Конкурс ведеться не на ФБ, а процедурно на основі фактів. Данилюк неадекватна людина, яку і близько не можна допускати до влади або державної служби», — написав він.

Раніше ми писали, що 29 липня комісія з конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки України провела засідання, під час якого назвала список допущених кандидатів до участі у конкурсі.

Крім того, Тимофій Милованов повідомив, чому Комісія не допустила до конкурсу Олександра Данилюка.

Додамо, Милованов повідомив, чому його вдарив Данилюк.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Богдан Львов
  Богдан Львов
  заступник голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Тетяна Кудрявцева
  Тетяна Кудрявцева
  суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Володимир Погребняк
  Володимир Погребняк
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Наталія Богацька
  Наталія Богацька
  голова Південно-західного апеляційного господарського суду
загрузка...