Нардепу, обвинуваченому в отриманні неправомірної вигоди, змінили запобіжний захід

14:30, 30 декабря 2021
ВАКС частково задовольнив клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу.
Нардепу, обвинуваченому в отриманні неправомірної вигоди, змінили запобіжний захід

У четвер, 30 грудня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу шляхом покладення на народного депутата Верховної ради України додаткових обов’язків поряд із застосованим запобіжним заходом у вигляді застави. Про це повідомляє офіційний сайт ВАКС.

«Суд постановив покласти на нього додаткові обов’язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме утримуватися від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження та експертами у цьому кримінальному провадженні.

У разі їх невиконання до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення.

Строк дії обов’язків, покладених на обвинуваченого, – до 28.02.2022 включно.

Колегія суддів ВАКС також розглянула та частково задовольнила клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу шляхом покладення додаткових обов’язків поряд із застосованим запобіжним заходом у вигляді застави для помічника народного депутата.

Відповідно обвинувачений зобов’язаний: утримуватися від спілкування зі свідками та експертами у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України.

Строк дії обов’язків – до 28.02.2022 включно.

Нагадаємо, за версією сторони обвинувачення, народний депутат України та його помічник, ймовірно діючи за попередньою змовою, отримали неправомірну вигоду за сприяння у голосуванні щодо законопроекту, пов’язаного із побутовими відходами.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у ВАКС відтепер зможуть зчитувати цифрові документи громадян.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    заступник голови Сумського окружного адміністративного суду
  • Олександр Мирутенко
    Олександр Мирутенко
    суддя Західного апеляційного господарського суду
загрузка...