Чому «довічники» мають отримати шанс вийти на волю та як оцінити ризики, відео

13:42, 8 апреля 2019
«Підхід, що тюрма — це не санаторій, тому там мають страждати, досі є ключовим», — експерт з правової реформи Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Вадим Човган.
Чому «довічники» мають отримати шанс вийти на волю та як оцінити ризики, відео

Довічне позбавлення волі без права перегляду такого покарання та відсутність перспективи звільнення суперечать Конвенції про захист прав людини. Це випливає з рішення Європейського суду з прав людини від 12 березня 2019 р. у справі «Пєтухов проти України». Рішення ЄСПЛ нерозривно пов’язане з прогресом українських реформ у сфері пенітенціарної системи та дотриманням прав людини в установах покарань.

Чому в Україні така велика кількість засуджених до довічного ув’язнення? Вони є особливо небезпечними, чи існує певна недосконалість судової системи? Чи з'явився у довічно ув'язнених шанс вийти на свободу? Чи готові українські суди протистояти тиску суспільної думки і звільняти засуджених до довічного покарання? 

Про необхідні законодавчі зміни, роль судової системи, систему оцінки ризиків для звільнення осіб в інтерв’ю каналу «Право ТВ» розповів експерт з правової реформи Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Вадим Човган.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Гончарова
  Ирина Гончарова
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Алексей Симоненко
  Алексей Симоненко
  заместитель Генерального прокурора Украины
 • Армен Бегунц
  Армен Бегунц
  судья Второго апелляционного административного суда
загрузка...