Чому «довічники» мають отримати шанс вийти на волю та як оцінити ризики, відео

13:42, 8 апреля 2019
«Підхід, що тюрма — це не санаторій, тому там мають страждати, досі є ключовим», — експерт з правової реформи Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Вадим Човган.
Чому «довічники» мають отримати шанс вийти на волю та як оцінити ризики, відео
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Довічне позбавлення волі без права перегляду такого покарання та відсутність перспективи звільнення суперечать Конвенції про захист прав людини. Це випливає з рішення Європейського суду з прав людини від 12 березня 2019 р. у справі «Пєтухов проти України». Рішення ЄСПЛ нерозривно пов’язане з прогресом українських реформ у сфері пенітенціарної системи та дотриманням прав людини в установах покарань.

Чому в Україні така велика кількість засуджених до довічного ув’язнення? Вони є особливо небезпечними, чи існує певна недосконалість судової системи? Чи з'явився у довічно ув'язнених шанс вийти на свободу? Чи готові українські суди протистояти тиску суспільної думки і звільняти засуджених до довічного покарання? 

Про необхідні законодавчі зміни, роль судової системи, систему оцінки ризиків для звільнення осіб в інтерв’ю каналу «Право ТВ» розповів експерт з правової реформи Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Вадим Човган.

Автор: Наталья Мамченко Автор:
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде