Чи працюють санкції за екологічні порушення та які проблеми виникають в екологічних спорах, відео

14:45, 29 ноября 2019
Судді Верховного Суду розповіли про особливості розгляду екологічних справ та проблемні питання судового захисту в екологічних спорах.
Чи працюють санкції за екологічні порушення та які проблеми виникають в екологічних спорах, відео

Як відомо, проблема забруднення навколишнього природного середовища в Україні стоїть дуже гостро, та відкритими залишається ще багато питань, зокрема і питання судового захисту екологічних прав.

З цього приводу «Право ТВ» вдалося поспілкуватися з учасниками Міжнародного судового форуму «Судовий захист природного довкілля та екологічних прав» щодо проблемних питань в екологічних спорах.

Так, суддя Касаційного адміністративного суду Верховного Суду Володимир Кравчук розповів про особливості розгляду екологічних спорів, а його колега, суддя КАС ВС Наталія Коваленко — про рішення, яким відновлено дію методики розрахунку збитків, спричинених наднормативними викидами забруднюючих речовин.

Член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Андрій Задорожний висловився про те, чи відповідають українські санкції за екологічні правопорушення загальноєвропейським стандартам, та заявив, що система санкцій за порушення в Україні не працює.

Детальніше дивіться в сюжеті «Право ТВ».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, чи дозволяє українське законодавство ефективно вирішувати екологічні спори Також ми писали про плани народних депутатів знизити рівень забруднення атмосферного повітря та про захист охоронюваного інтересу у сфері екологічної безпеки.  

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чому право скаржитися до Верховного Суду слід обмежити: позиція представника Президента в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Василий Бородий
  Василий Бородий
  судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Игорь Садовой
  Игорь Садовой
  председатель Запорожского окружного административного суда
 • Александр Тупицкий
  Александр Тупицкий
  председатель Конституционного Суда Украины
 • Сергей Хвостик
  Сергей Хвостик
  судья Сумского апелляционного суда