США очолили медальну таблицю Олімпіади-2024, Україна опинилася на 22 місці

19:28, 11 серпня 2024
Україна завершила Олімпіаду-2024 на 22 місці, здобувши 12 медалей.
Джерело фото: Getty Images
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

З 26 липня до 11 серпня в Парижі проходили літні Олімпійські ігри-2024. Сполучені Штати стали лідерами медального заліку, здобувши 40 золотих медалей. Вирішальним фактором для перемоги американців стало те, що вони випередили Китай за кількістю срібних нагород, отримавши 44 медалі проти 27 у китайської команди. Жіноча збірна США з баскетболу виграла останню подію Ігор, обігравши Францію в напруженому фіналі з різницею в одне очко.

Китай також завоював 40 золотих медалей, але через меншу кількість срібних опинився на другому місці. Третє місце зайняла Японія з 20 золотими та 12 срібними нагородами.

Як повідомлялося раніше, Україна завершила Олімпіаду-2024 на 22-му місці, продемонструвавши свій найкращий результат за останні 12 років за кількістю золотих медалей. Українські спортсмени здобули загалом 12 медалей: 3 золоті, 5 срібних та 4 бронзові. Три золоті медалі стали найвищим досягненням країни на рівні Олімпійських ігор за понад десятиліття.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ