Причина виникнення пожежі в Києві встановлюється

09:16, 21 червня 2017
За даними рятувальників, в результаті пожежі, яка охопила 1000 кв. м, згоріли будівельні матеріали, перегородки і перекриття між 2-м і 3-м поверхами і дах будівлі.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Причина виникнення в будинку навпроти Центрального універмагу, в центрі Києва, пожежі, яка почалася близько 17:00 і була ліквідована о 21:04 у вівторок, встановлюється, як і приналежність будинку до пам'ятників архітектури.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Належність даної будівлі до реєстру «Пам'ятників архітектури» з'ясовується», — йдеться в повідомленні.

«Під час гасіння пожежі загиблих та травмованих не було. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються», — додали в ДСНС.

За даними рятувальників, в результаті пожежі, яка охопила 1000 кв. м, згоріли будівельні матеріали, перегородки і перекриття між 2-м і 3-м поверхами та дах будівлі. Крім цього, має місце загроза часткового руйнування будівлі, що може привести до виникнення класифікаційної надзвичайної ситуації.

Небезпека цієї пожежі, за даними ДСНС, полягала в тому, що вона могла поширитися на поруч розташовані адміністративні будівлі, зокрема, на будівлю Печерського районного суду міста Києва. Крім цього, пожежні при гасінні пожежі винесли з будівлі два кисневі балони, попередивши можливий вибух.

Після ліквідації пожежі на місці продовжили працювати пожежно-рятувальні підрозділи для розбирання і проливання горілих конструкцій.

Нагадаємо, 20 червня в центрі Києва сталася пожежа.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду