Почали з Подолу: в КМДА розповіли про транспортний розвитку Києва

13:07, 8 серпня 2017
У столиці до 2025 року зміниться підхід до транспортного питання на догоду пішоходам і велосипедистам.
Почали з Подолу: в КМДА розповіли про транспортний розвитку Києва
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Києві істотно змінилася Стратегія розвитку міста до 2025 року — пріоритет у транспортному розвитку столиці віддадуть пішоходам.

В даний час таким експериментальним майданчиком є Контрактова площа, де виникла нова велика пішохідна зона, що з'єднує Контрактову, Поштову площі і вул. Сагайдачного, повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, передає КМДА.

«Стратегія передбачає розвиток міста у наданні пріоритету пішоходам, а також велосипедистам і громадському транспорту. І вже потім — особистому транспорту», — запевнив Симонов.

Він додав, що водії за результатами опитування підтримали такі нововведення.

Для плавного переходу до таких експериментів пішохідну і проїжджу частини площі поки розділили бетонними блоками, але, як зазначив глава департаменту, їх скоро приберуть.

Сергій Симонов розповів також, як же виглядатиме контактового площа.

«Вся Контрактова незабаром здивує масштабними перетвореннями: тут розіб'ють сад, сквер, буде створено археологічний музей, хаб і т. п. Після ремонту площі, коли буде чітко розмежовано пішохідна зона і проїжджаючи, металеві стовпчики з підсвічуванням стануть на місці бетонних блоків», — розповів Симонов.

У КМДА зазначили, що згідно з планом реконструкції Контрактової пл. і прилеглих зон транспортний рух скоротять поетапно. По початку було закрито рух по вул. Сагайдачного, а у вихідні та святкові дні — на площі перед НаУКМА (Національний університет «Києво-Могилянська академія» — прим. ред.).

На останній стадії проекту площа стане пішохідною. Паралельно з обмеженням автомобільного руху там облаштують місця для паркування у прилеглих кварталах.

На вул. Спаській буде створений транспортний вузол для всіх маршрутів автобусів і трамваїв, що проходять через площу. Поруч облаштують стоянку таксі.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Оксана Козак
  Оксана Козак
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Катерина Головіна
  Катерина Головіна
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Руслан Ватаманюк
  Руслан Ватаманюк
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду