Донецький «Шахтар» зіграв унічию з «Селтіком» у Лізі чемпіонів

23:59, 25 жовтня 2022
Гра завершилась з рахунком 1:1.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У вівторок, 25 жовтня, у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» у Глазго зіграв проти «Селтіка». Гра завершилась з рахунком 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 34-й хвилині зусиллями Якумакіса, однак у другому таймі Мудрик зрівняв рахунок. Також гості могли вийти вперед, але Сікан не зміг вразити порожні ворота суперника.

Таким чином, «Шахтар» набрав шість очок та забезпечив собі єврокубкову весну, принаймні у Лізі Європи.

«Селтік» - «Шахтар» 1:1

Голи: 1:0 - Якумакіс (34), 1:1 - Мудрик (58)

«Селтік»: Гарт, Тейлор, Йєнц, Картер-Вікерс, Юранович, Хатате (Тернбулл 84), О’Райлі, Якумакіс, Хакшабанович (Маеда 65), Абада (Форрест 66), Фурухасі (Муй 66)

«Шахтар»: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Тейлор, Степаненко, Бондаренко, Мудрик (Петряк 90), Зубков, Судаков (Кривцйов 90), Траоре (Сікан 57)

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.