Володимир Зеленський підписав Указ щодо неможливості проведення переговорів з Путіним

11:33, 4 жовтня 2022
Цим Указом Зеленський ввів в дію рішення РНБО щодо заявки на членство у НАТО.
Володимир Зеленський підписав Указ щодо неможливості проведення переговорів з Путіним
Джерело фото: ОП
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

4 жовтня на сайті Офісу Президента опублікували Указ Володимира Зеленського стосовно заявки на членство у НАТО.

Також цим Указом констатовано неможливість проведення переговорів з Путіним.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №679/2022

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

 1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності» (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
 3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

30 вересня 2022 року

Введено в дію

Указом Президента України

від 30 вересня 2022 року

№ 679/2022

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 30 вересня 2022 року

 

Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності

Ураховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів Ради національної безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

 1. Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним.
 2. Схвалити текст Спільного звернення Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.
 3. Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії Російської Федерації, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців.
 4. В умовах ескалації з боку Російської Федерації Кабінету Міністрів України забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.
 5. Рекомендувати Верховній Раді України з метою підвищення стійкості держави прискорити прийняття відповідних законопроектів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Російської Федерації.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Валентина Юрченко
  Валентина Юрченко
  суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
 • Олександр Мельник
  Олександр Мельник
  суддя Миколаївського окружного адміністративного суду