Суддю Іллічівського райсуду Маріуполя відсторонили від посади

16:13, 27 червня 2017
Суддю тимчасово відсторонили від правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
Суддю Іллічівського райсуду Маріуполя відсторонили від посади
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Суддю Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Світлану Кашицьку тимчасово відсторонили від правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя (ВРП).

«Згідно з п. 7 ст. 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та ч. 2 ст. 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», з огляду на рішення, прийняте Другою Дисциплінарної палатою ВРП 26 червня 2017 року, суддя Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Кашицька Світлана Анатоліївна тимчасово відсторонена від правосуддя», — повідомляє портал «Судова влада».

У разі прийняття органом, який розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відсторонюється від правосуддя до прийняття рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Судді вважаються тимчасово відстороненими від правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Термін дії відсторонення судді від правосуддя — до прийняття Вищою радою правосуддя рішення про її звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, суддя підозрюється у хабарництві. У жовтні 2016 року суддю разом з адвокатом затримали при отриманні хабара в 800 дол., після чого оперативники влаштували обшук в службовому кабінеті судді, під час якогов її сумочці знайшли одну з восьми мічених купюр, призначених для хабара.

Судді повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а адвокату — за ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 190 і ч. 3 ст. 368 КК України.

Суддя втекла в «ДНР», щоб уникнути відповідальності. В даний момент їх збираються судити заочно.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді