Секретаріат ВРП завершив передачу висновків про відповідність вимогам закону кандидатів на посаду члена РСУ

17:21, 15 липня 2022
Передано 46 висновків стосовно кандидатів, що подали документи після повторного оголошення Радою суддів України рішення про дату з'їзду суддів.
Секретаріат ВРП завершив передачу висновків про відповідність вимогам закону кандидатів на посаду члена РСУ
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У п’ятницю, 15 липня, секретаріат Вищої ради правосуддя завершив передачу Раді суддів України та Етичній раді висновків про відповідність кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя та їх документів вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя» стосовно кандидатів, які обиратимуться XIX позачерговим з’їздом суддів України. Про це повідомляє офіційний сайт ВРП.

«Таким чином на сьогодні передано всі 46 висновків стосовно кандидатів, що подали документи після повторного оголошення Радою суддів України рішення про дату з'їзду суддів.

За результатами проведеної роботи всі 46 кандидатів визнано такими, що відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя». При цьому пакети документів двох з 46 кандидатів визнано такими, що не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя», — йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.  

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Інна Рафальська
  Інна Рафальська
  керівник Адвокатського об’єднання «Київська муніципальна колегія адвокатів»
 • Степан Домусчі
  Степан Домусчі
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
 • Сергій Дудін
  Сергій Дудін
  суддя Київського окружного адміністративного суду