США допоможе Україні створити систему адаптації військовослужбовців (відео)

16:47, 6 вересня 2017
Штати допоможуть створити систему психологічної адаптації військових, які побували в полоні.
США допоможе Україні створити систему адаптації військовослужбовців (відео)
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Заступник директора Об'єднаного агентства Барбара Тренкер під час візиту в 27-ту окрему бригаду Національної гвардії України заявила про створення в Україні фахівцями Об'єднаного агентства з відновлення персоналу Збройних сил США міжвідомчої системи психологічного супроводу військовослужбовців. Йдеться про військових, які знаходилися в заручниках, побували в полоні або пережили тортури, а також про членів їх сімей, повідомляє прес-центр Нацгвардії.

Так, 5-6 вересня будуть проведені тренінги для понад 40 психологів Нацгвардії, Збройних сил, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби України.

Тренінги організовані для обміну досвідом, підвищення професійної компетенції та формування необхідних професійних навичок у військових психологів.

Тренкер повідомила, що основна робота буде вестися над питаннями реінтеграції осіб, які були в полоні, пройшли примусову ізоляцію або піддалися тортурам. Також Барбара Тренкер висловила надію, що американські фахівці зможуть допомогти Україні побудувати систему реінтеграції персоналу.

Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко повідомив, що на даний момент в полоні знаходиться 132 українця і більше тисячі тих, хто повернувся з полону.

«Судово-юридична газета» повідомляла, що Верховна Рада прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції і прикордонних районах України.

Також повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко відзначив понад 60 військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України державними нагородами.

Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Telegram канал Sud.ua
Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Володимир Макаренко
    Володимир Макаренко
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
  • Юлія Соколовська
    Юлія Соколовська
    заступник керівника Офісу Президента України