Майже половина проінспектованих укриттів у Києві виявилися не готовими до використання або комісія не змогла їх відкрити – Камишін

17:40, 4 червня 2023
Станом на 8 ранку 4 червня перевірено 1 078 об’єктів.
Майже половина проінспектованих укриттів у Києві виявилися не готовими до використання або комісія не змогла їх відкрити – Камишін
Джерело фото: Національна поліція України
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

Як ми розповідали, Президент Володимир Зеленський доручив члену Cтавки, міністру Олександру Камишіну, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва, міністру Ігору Клименку, – те саме по Україні.

Комісія з ревізії укриттів Києва за перший день роботи перевірила 1 078 об'єктів, майже половина з них не готові до використання або комісія не змогла їх відкрити, повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

«Заслухав результати роботи комісії по ревізії укриттів Києва за 1-й день роботи.

Станом на 8 ранку сьогодні перевірено 1 078 об’єктів. З них половина не робочих - не готові до використання або комісія не змогла відкрити.

З недовірою сприйняв те, що половина - були відкриті і признані готовими. Коли ми вчора вибірково перевіряли з нашим мером укриття в Оболонському районі, то абсолютна більшість укриттів були закритими. А коли ми їх таки відкривали, то вони виявлялись непригодними для використання», - написав Камишін у неділю, 4 червня.

За його словами, високий відсоток відкритих і готових укриттів за перший день комісія пояснила тим, що більшість перевірених укриттів за перший день були в школах, дитсадках і лікарнях.

«А там ситуація трохи краща, ніж загалом по місту», - зазначив Камишін.

Джерело фото: t.me/zalizni_zminy

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч