Зеленський провів Ставку: обговорили ситуацію з укриттями, Клименко та Камишін отримали доручення

14:05, 2 червня 2023
Президент доручив члену Cтавки, міністру Камишіну, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва, міністру Клименку, – те саме по Україні.
Зеленський провів Ставку: обговорили ситуацію з укриттями, Клименко та Камишін отримали доручення
Джерело фото: president.gov.ua
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

Президент Володимир Зеленський провів Ставку. Зокрема, очільник країни доручив міністру з питань стратегічних галузей промисловості України Олександру Камишіну провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва та надати звіт за десять днів. А голові МВС Ігору Клименку – зробити те саме, але по Україні.

«Ставка.

Жорстка реакція учасників засідання на загибель людей біля зачиненого бомбосховища.

Доручив члену Cтавки, міністру Камишіну, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва. Звіт – за десять днів. Іншому члену Ставки, міністру Клименку, – те саме по Україні.

Питання друге. Комплексний розгляд стану нашої ППО. Її потреби для відбиття загроз із землі, з моря, з повітря. Шляхи вдосконалення з урахуванням наявних ресурсів, надходжень від партнерів та власного виробництва.

Питання третє. Фронт. Без деталей.

Питання четверте. Всеохопна доповідь розвідки щодо країн, які допомагають РФ не просто обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет та дронів в умовах війни. Готуємо відповідні рішення», - повідомив Президент.

Нагадаємо, що глава МВС Ігор Клименко наголосив, що закриті укриття під час війни – це не просто байдужість, це злочин.

Зазначимо, що раніше ми розповідали, що чоловік, чия дружина загинула сьогодні на вулиці в Деснянському районі Києва від російського обстрілу, розповів про те, як люди намагалися сховатися в укриття, щоб врятувати власне життя, але їм ніхто не відчинив.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Павло Павліш
    Павло Павліш
    заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики