Ремонт траси Київ-Одеса: яких позитивних змін чекати водіям

20:00, 18 мая 2019
Трасу Київ-Одеса відремонтують у 2019 році за рахунок держбюджету.
Ремонт траси Київ-Одеса: яких позитивних змін чекати водіям

Автодорогу М-05 Київ-Одеса перетворять на повноцінний автобан. При цьому ремонт магістралі в межах Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей буде виконаний із застосуванням цементобетонного покриття. Як повідомляє Центр транспортних стратегій, про це розповів керівник "Укравтодору" Славомир Новак.

"Кілька днів тому мені вдалося переконати наших колег з Європейського інвестиційного банку, щоб все наступний кредитне фінансування, яке ми отримаємо, було направлено саме на дорогу М-05 Київ-Одеса. Через кілька років матимемо повноцінний автобан. Плануємо цю дорогу в межах Черкаської області - в асфальтобетоні, а в межах Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей - в цементобетоні", - повідомив чиновник.

Він уточнив, що в 2019 році його відомство повністю підготує проектну документацію на капітальний ремонт дороги в межах Черкаської області. Також в поточному році в "Укравтодорі" сподіваються перейти до проектування капремонту тих ділянок в трьох областях, які будуть будуватися із застосуванням цементобетонного покриття.

"У цьому році ремонтуємо трасу Київ-Одеса за рахунок держбюджету. Також плануємо капітально відремонтувати ділянки цієї дороги в Київській області за рахунок коштів МФО. Зокрема, у Черкаській області за кошти Дорожнього фонду ремонтуємо ділянку протяжністю 15 км. Це половина протяжності найбільш проблемної ділянки - між Жашковом і Уманню ", - додав Новак.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала інформацію, що киянам зробили важливе повідомлення щодо паркування онлайн.

Також ми писали про те, що Кабмін відкрив доступ до даних щодо реєстрації авто.

Крім того, ми повідомляли, як замовити індивідуальні номерні знаки онлайн.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Кандидати у судді звернулися до Президента Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Павло Прохоров
    Павло Прохоров
    суддя Київського районного суду м. Одеси
загрузка...