Іноземцям стане простіше отримати громадянство України: Рада прийняла закон

12:41, 6 июня 2019
Зміни стосуються іноземців та осіб без громадянства, які воювали на Донбасі
Іноземцям стане простіше отримати громадянство України: Рада прийняла закон

Парламентарі прийняли Закон №3433 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України)». Про це йдеться на офіційному сайті ВР.

Документ вносить зміни до Законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про громадянство України».

Зокрема, змінами до Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» визначено термін «участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості Україні» щодо іноземців та осіб без громадянства, котрі надавали практичну допомогу підрозділам, які беруть участь в антитерористичній операції.

Документом також визнано іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності України, такими, що перебувають на законних підставах на території України, надано можливість таким особам одержати посвідки на тимчасове проживання в Україні на час участі у захисті територіальної цілісності та недоторканості України.

Крім того, закон встановлює обмеження щодо добровільного або примусового повернення таких іноземців та осіб без громадянства до держави-агресора або країн, що не визнають територіальну цілісність України або підтримують агресію проти України.

Зміни передбачають спрощений порядок прийняття у громадянство України іноземців та осіб без громадянства, які надавали практичну допомогу у захисті територіальної цілісності та недоторканості України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, як працювати іноземцю в Україні. 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
КСУ: рішення про продовження строку тримання під вартою можна оскаржити в апеляції
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Николай Мазур
  Николай Мазур
  судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Александр Сарбей
  Александр Сарбей
  судья Хмельницкого горрайсуда Хмельницкой области
 • Алексей Резников
  Алексей Резников
  заместитель председателя Киевской городской государственной администрации