КСУ розгляне справу щодо конституційності положень Кодексу законів про працю

10:26, 15 января 2020
Автор клопотання вважає, що положення частини 3 статті 221 Кодексу суперечить Конституції України.
КСУ розгляне справу щодо конституційності положень Кодексу законів про працю

У середу, 15 січня, Другий сенат Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі письмового провадження розпочне розгляд справи за конституційною скаргою Карвацького Руслана Миколайовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення частини третьої статті 221 Кодексу законів про працю України. Про це повідомляється на сайті КСУ.

Згідно з положенням Кодексу, «установлений порядок розгляду трудових спорів не поширюється на спори про дострокове звільнення від виборної платної посади членів громадських та інших об’єднань громадян за рішенням органів, що їх обрали».

На думку автора клопотання, внаслідок застосування судами у його справі оспорюваного положення Кодексу, він був позбавлений можливості захистити в суді свої права, порушені через неправомірне звільнення його з виборної платної посади.

Суб’єкт права на конституційну скаргу вважає, що положення частини третьої статті 221 Кодексу суперечить статтям 8, 19, 43, 55, 124 та пункту 1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Конституційний Суд України 16 січня почне розгляд у формі усного слухання подання Верховного Суду щодо норм закону 193-IX (він же 1008), яким було розпочато нову судову реформу.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чому право скаржитися до Верховного Суду слід обмежити: позиція представника Президента в КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда