Рада розглядає законопроект про приватних детективів: трансляція

12:35, 17 сентября 2020
На порядку денному — низка важливих законопроектів.
Рада розглядає законопроект про приватних детективів: трансляція

У четвер, 17 вересня, проходить чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, на якому планується розглянути у першому читанні проект Закону «Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", №3960. Про це йдеться на офіційному сайті парламенту.

У другому читанні планується розглянути законопроекти:

- проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», №2458;

- проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи», №3614;

- проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд)», №3991;

- проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні", №2618;

- проект Закону «Про розвідку», №2412-д.

Ряд проектів законів планується розглянути у першому читані, серед яких:

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції», №3656;

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії», №2389;

- «Про внесення змін до Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", №3817

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів)», №№ 30163016-13016-д;

- «Про тимчасові заходи забезпечення платоспроможності підприємств, які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», №2374;

- «Про приватну детективну діяльність», №3010 і 3010-1;

- «Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян», №3911.

Також планується розгляд у першому читанні законопроектів, направлених на захист інтересів дітей, а також внутрішньо переміщених осіб.

На цей день також заплановано розгляд проекту Постанови «Про визначення представників Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі» і Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році.

Окрім того, у порядку денному ряд ратифікаційних законів.


14:34  Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів) №3016 доповів заступник Голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Холодов.


14:09 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії №2389 доповів народний депутат Юрій Камельчук.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев доповів рішення Комітету, який рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

За результатами голосування законопроект 234 голосами направлено на доопрацювання. 


14:06 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" №3006а доповіла народний депутат Ольга Коваль.

Альтернативний законопроект №3006а-1 доповіла народний депутат Наталія Королевська.

Заступник Голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук доповіла рішення Комітету щодо цих законопроектів, яким Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект №3006а.

Народні депутати 316 голосами прийняли проект у першому читанні. 


13:58 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права №2689

Законопроект був підтриманий більшістю народних депутатів під час його обговорення і за результатами голосування 271 голосом «за» прийнятий за основу.


13:25 Народні депутати розглянули правки до проекту Закону про розвідку №2412-д.

За результатами голосування законопроект 258 голосами прийнято у другому читанні і в цілому.


13:11 287 голосами народні депутати прийняли у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" №2618.


13:01 Верховна Рада 318 голосами прийняла в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту №3550.


12:55 За результатами розгляду правок законопроект 255 голосами «за» прийнято в цілому.


12:40 Після закінчення перерви народні депутати розглядають правки до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд) №3991.


12:05 Головуючий оголосив перерву у пленарному засіданні.


12:02 Верховна Рада прийняла проект Постанови №4104 в цілому 239 голосами.


11:57 Проект Постанови про визначення представників Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі №4104 доповів Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

Проектом Постанови пропонується визначити сім кандидатур до складу  комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, які будуть обрані в якості представників Верховної Ради України у складі даної Конкурсній комісії за поданням Комітету з питань правоохоронної діяльності.


11:53 Після закінчення перерви народні депутати продовжують розгляд питань порядку денного.


11:22 На вимогу двох фракцій головуючий оголосив перерву у пленарному засіданні на 30 хвилин.


11:19 Верховна Рада 287 голосами «за» прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи №3614.


11:13 233 голосами законопроект прийнято за основу.


11:08 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції №3656 доповів народний депутат Микола Сольський.

Він зазначив, що законопроект розроблено з метою встановлення зниженої ставки  податку на додану вартість -  14% по операціях з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України окремих видів сільськогосподарської продукції.

Голова підкомітету Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Мар’ян Заблоцький доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу. Доповідач також зазначив, що Комітет рекомендує розглянути можливість прийняти проект і в цілому.


10:58 Народні депутати розглянули правки до проекту Закону про внесення зміни до статті 268 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати туристичного збору внутрішньо переміщених осіб №3103.

За результатами розгляду законопроект 317 голосами «за» прийнято у другому читанні і в цілому.


10:49 Верховна Рада 258 голосами «за» прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про лікарські засоби" щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами №3615-1.


10:42 За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів для прийняття за основу і був відхилений.


10:36 Він зазначив, що законопроектом пропонується розширити напрями надання у 2020 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання державного сектору економіки, спричинені запровадженням карантинних обмежень, викликаних респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

За словами доповідача, прийняття проекту Закону дозволить залучити кредити міжнародних фінансових організацій на поповнення обігового капіталу суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або передачі електроенергії в Україні, зокрема кредит Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Солідарна підтримка Укренерго».

Голова підкомітету Комітету з питань бюджету Валерій Лунченко доповів рішення Комітету. Який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу і в цілому з урахуванням пропозицій Комітету.


10:20 Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" №3960 доповідає заступник Міністра фінансів Василь Шкураков.


10:13 Народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.


10:07 Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання.


Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада прийняла закон про надання державних гарантій на портфельній основі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Іванов
  Андрій Іванов
  суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
 • Галина Бондаренко
  Галина Бондаренко
  суддя Голосіївського районного суду міста Києва
 • Ольга Кролевець
  Ольга Кролевець
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Сергій Стефанишин
  Сергій Стефанишин
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
загрузка...